KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8493687
nr 849 3687
Etsning
1800-tal, "A College Gate", motivets mått: 26 x 37
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 september 2013
kl 19:28:43
28/9 21:37:15
100 kr
30/9 10:30:33